KONTAKT

Transport i Spedycja Miedzynarodowa
"Kadam" Karasinski Adam

ul. B. Czecha 149
44-292 Rybnik

NIP: 642-255-39-19

fax. +48 32 42 47 322
spedycja@kadam.com.pl

BANK SPÓŁDZIELCZY W WODZISŁAWIU ŚL.
42 8468 0000 0010 0035 1883 0003

BANK ZACHODNI WBK S.A. 1 W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
86 1090 2183 0000 0001 2024 5677

Konto walutowe EUR:
44 1090 2183 0000 0001 2026 7967

KOD SWIFT: WBKPPLPP

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00

Zarząd

Adam Karasiński

(właściciel)
kom.: 0048 608 593 363
tel.: 0048 32 42 47 067
adam@kadam.com.pl

Agnieszka Karasińska

(właściciel)
kom.: 0048 660 798 256
tel.: 0048 32 422 81 08
agnieszka@kadam.com.pl

Łukasz Mazelanik

(Dyrektor ds. transportu i spedycji)
kom.: 0048 604 231 302
tel.: 0048 32 42 47 067
lukasz@kadam.com.pl
język: Angielski Niemiecki

Łukasz Żyła

(Kierownik ds. transportu ponadnormatywnego)
kom.: 0048 608 593 346
tel.: 0048 32 44 07 767
lukasz.zyla@kadam.com.pl
język: Angielski

Spedycja

Dariusz Szuba

(spedytor krajowy i międzynarodowy)
kom.: 0048 532 751 124

darek@kadam.com.pl
język: Angielski

Rafał Mysłek

(spedytor krajowy i międzynarodowy)
kom.: 0048 664 018 321

rafal@kadam.com.pl
język: Angielski

Dorota Mazurek

(spedytor krajowy i międzynarodowy)
kom.: 0048 882 435 795

dorota@kadam.com.pl
język: Angielski

Magda Szwaja

(spedytor krajowy i międzynarodowy)
kom.:0048 788 265 122

magda@kadam.com.pl
język: Angielski

Kadry, księgowość

Ewa Kramorz

(księgowa - rozliczenia, faktury)
tel.: 0048 32 422 81 08
ewa@kadam.com.pl

Martyna Deminger-Skrzypiec

(księgowa - rozliczenia, faktury)

martyna@kadam.com.pl

Monika Pieczka

(księgowa - rozliczenia, faktury)

monika@kadam.com.pl

Mirela Gruszka

(księgowa - rozliczenia, faktury)

mirela@kadam.com.pl

Beata Pyzik

(pracownik administracyjno-biurowy)

beata@kadam.com.pl

Agnieszka Węgrzyk

(pracownik administracyjno-biurowy)

agnieszka.wegrzyk@kadam.com.pl