Współcześnie logistyka ma znaczący wpływ na koszty funkcjonowania niemal każdego przedsiębiorstwa. Dlatego też, w trosce o swoich Klientów firma KADAM oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne.

KADAM zapewnia Państwu nie tylko realizację, ale również i organizację sprawnego, bezpiecznego i ekonomicznego transportu powierzonych nam przez naszych Klientów dóbr. Zajmiemy się dla Państwa szczegółowym administrowanie powierzonych nam towarów. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, profesjonalnie przygotowani pracownicy oraz nakierowanie na indywidualne potrzeby Klienta stanowi gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Nasi pracownicy zajmą się dokładnym zaplanowaniem dla Państwa działań transportowo- spedycyjnych, zapewniając m.in.: przygotowanie przesyłek do transportu, usługi przeładunkowe, obsługę magazynową, wynajem hal, cz też oczywiście transport (w tym możliwość organizacji transportu drogą lotniczą i morską).

Świadczone przez KADAM usługi zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta, który ceni w biznesie profesjonalizm, to znaczy: rzetelność, solidność, skuteczność i terminowość wykonania usługi.