KADAM jest firmą transportowo- spedycyjną świadczącą usługi zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym od 2001 roku. Swoją działalnością obejmuje transport drogowy na terenie całej Europy- od Europy Zachodniej, aż po Azję.

Naszymi Klientami są przedstawiciele wielu branż i różnych narodowości. Świadczone przez nas usługi transportowe staramy się realizować z wielką pasją i zaangażowaniem, dostosowując je do potrzeb i wymagań Klienta. Od 2011 roku profesjonalizm firmy KADAM potwierdza wpis do rejestru „Rzetelna Firma”.

Od 2011 roku posiadamy również Certyfikat Jakości ISO, poświadczający System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2015. Zakres rejestracji dotyczy transportu oraz spedycji międzynarodowej i krajowej.

Liczba naszych Klientów z roku na rok zwiększa się. Doskonała znajomość tematu oraz ciągle rozwijający się potencjał przewozowy umożliwia nam osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu obsługi Klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom wykorzystujemy najnowsze innowacje technologiczne, takie jak m.in. monitoring pojazdów i związany z tym system informowania klienta. Całodobowa dostępność naszych spedytorów umożliwia kontrolowanie Państwa ładunku na każdym z etapów procesu transportowego.

W trosce o dobro naszych Klientów, każdy z nich otrzymuje zindywidualizowaną, dostosowaną do swoich potrzeb, ofertę kupna. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza zapewnia Państwu rzetelne i terminowe wywiązanie się z powierzonych zadań.

Tym, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług jest:

  • Transport samochodowy świadczony w oparciu o Konwencję CMR
  • Wciąż powiększająca się i unowocześniana flota
  • Posiadanie przez wszystkie nasze samochody ciężarowe silników zgodnych z europejskimi normami emisji spalin EURO 5
  • Bogaty asortyment rodzajów naczep do przewozu nietypowych ładunków
  • Wyposażenie wszystkich naszych pojazdów w telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS, umożliwiający nam stałe śledzenie pozycji pojazdów i przewożonych dla naszych klientów ładunków
  • Miła i fachowa obsługa, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim niezawodność


Dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz o należyte bezpieczeństwo transportowanych dla Państwa dóbr, zadbaliśmy o uzupełnienie ubezpieczenia OC przewoźnika (400 000 euro).

Największy dla nas komplement to stale powtarzające się zlecenia od Klientów, którzy ponownie powierzają nam bezpieczeństwo swoich towarów i zobowiązań- dbamy o nie, jak o własne!

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919