Profesjonalny transport urządzeń na terenie Śląska

Potrzebujesz pomocy z zakresu rozwiązań transportowo-spedycyjnych? Trafiłeś pod właściwy adres. Jedną z usług, którą firma KADAM może zaoferować swoim klientom, jest specjalistyczna relokacja maszyn na terenie Śląska. Tym, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji i na rynku, jest profesjonalizm, przejawiający się w kompleksowym i rzetelnym działaniu każdego dnia. I to właśnie dlatego świadczone przez nas usługi z zakresu przemieszczania urządzeń obejmują szereg działań: od organizacji logistyki, poprzez demontaż/montaż maszyn i ich przygotowania do transportu, po załadunek i wyładunek. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując mu rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb jego przedsiębiorstwa. Dla naszej firmy nie ma zadań niemożliwych, dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dostępny w naszej bogatej ofercie transport maszyn i urządzeń wbrew pozorom nie należy do łatwych działań. Przewożony sprzęt wymaga bowiem najwyższej ostrożności, pozwalającej na zabezpieczenie go przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Firma KADAM gwarantuje Ci bezpieczeństwo świadczonych usług, zapewniając specjalistyczny sprzęt, w tym między innymi dźwigi, wózki widłowe, podnośniki, wciągarki itp., oraz doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. W trosce o powierzony nam przez naszych klientów sprzęt, zapewniamy również stosowne ubezpieczenie transportu. Nasze wieloletnie doświadczenie, posiadany sprzęt oraz profesjonalny zespół pracowników, a także nakierowanie na indywidualne potrzeby Klienta, stanowią gwarancję naszej skuteczności, a tym samym zadowolenia klientów z usług świadczonych przez naszą firmę. Na terenie województwa Śląsk jesteśmy bezkonkurencyjni. Zapraszamy do współpracy!

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919