Transport międzynarodowy jest usługą posiadającą w sobie elementy transportu zagranicznego (jej rozpoczęcie lub zakończenie) oraz krajowego (rozpoczęcie transportu, jego zakończenie lub tranzyt przez terytorium kraju). Firma KADAM specjalizuje się w spedycji i transporcie międzynarodowym na terenie całej Europy- od Europy Zachodniej, aż po Azję. Państwami, do których najczęściej organizujemy transport są Niemcy, Hiszpania i Włochy. Zapewniamy przewóz towarów drobnicowych oraz ładunków całopojazdowych różnymi przystosowanymi do tego celu samochodami. W skład floty wchodzą niezawodne i najnowsze pojazdy posiadające certyfikat Euro 5. Dzięki nowoczesnym środkom transportu, jakimi dysponuje nasza firma, zapewniamy naszym Klientom bezpieczny przewóz.

Do Państwa dyspozycji firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu:

  • NACZEPA STANDARD- 13,6mx2,5mx2,8m, ładowność 25 ton
  • NACZEPA MEGA- 13,6mx2,5mx3,0m, ładowność 25 ton
  • NACZEPA COILMULDA- 13,6mx2,5mx2,8m, ładowność 25 ton do przewozu blachy w kręgach


Naszymi największymi atutami są wykwalifikowani pracownicy oraz bogate, wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej. Oferując transport i spedycję międzynarodową, szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby klienta. Zrozumienie jego oczekiwań stanowi bowiem podstawę sukcesu firmy KADAM.

Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej realizacji oraz elastyczności formy. Transport międzynarodowy i spedycja KADAM to usługa skierowana do wymagających Klientów, którzy cenią w biznesie solidność i rzetelność.

Kontakt z spedytorem