Specjalistyczny transport niskopodwoziowy ponadgabarytowy - Kadam Dąbrowa Górnicza


Jeżeli Dąbrowa Górnicza jest miastem, w którym nie możecie znaleźć profesjonalnej firmy oferującej transport specjalistyczny, to powinna Was zainteresować przygotowana przez nas propozycja. Jesteśmy przedsiębiorstwem przewozowym, które już od kilkunastu lat funkcjonuje na terenie całego województwa śląskiego. Systematycznie obsługujemy wiele firm z takich miast, jak Dąbrowa Górnicza, dlatego zapraszamy Was do dokładnego przeanalizowania całej naszej oferty. Na niniejszej stronie internetowej znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.
Wiemy, jak ważne w naszym biznesie jest zaangażowanie oraz terminowa realizacja zleceń, dlatego wdrożyliśmy rozwiązania, które w sposób bezpośredni wpływają na świadczony przez nas poziom obsługi Klienta. Od 2011 roku działamy w oparciu o certyfikat jakości ISO oraz zostaliśmy wpisani do ogólnokrajowego rejestru „Rzetelna Firma”. Wyróżnia nas również profesjonalna flota aut, przystosowana do realizacji najtrudniejszych zleceń. To nowoczesne samochody ciężarowe, dzięki którym możemy wykonywać transport niskopodwoziowy oraz transport ponadgabarytowy w sposób bezpieczny i punktualny. Działamy nie tylko w kraju, ale również na terenie całej Europy, co oznacza, że jesteśmy jedną z nielicznych firm z Dąbrowy Górniczej, które mogą Państwu zaoferować kompleksową obsługę z zakresu transportu specjalistycznego.
Nasz profesjonalizm jest każdego roku doceniany przez dziesiątki Klientów, którzy zdecydowali się rozpocząć nami współpracę. Możemy pochwalić się również wieloma certyfikatami oraz branżowymi nagrodami. Każde wyróżnienie motywuje nas do jeszcze większego wysiłku, dlatego z każdym rokiem oferowane przez nas usługi są na coraz wyższym poziomie. Gwarantujemy, że proponowany przez transport ponadgabarytowy oraz transport niskopodwoziowy to usługi, które Was nie zawiodą! Wasz ładunek dotrze bezpiecznie i na czas w wyznaczone miejsce. To wszystko w cenie, która jest bardzo atrakcyjna. Z pewnością nie znajdziecie w Dąbrowie Górniczej korzystniejszej oferty, dlatego już teraz powinniście skontaktować się z naszą firmą. Nasi konsultanci czekają na Wasze telefony i z miłą chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania oraz dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb.

 


Samochód ciężarowy KADAM

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919