Specjalistyczny transport niskopodwoziowy ponadgabarytowy - Kadam Gliwice


W miastach takich jak Gliwice, każdego dnia tysiące różnorodnych ładunków jest eksportowanych na rynki krajowe i zagraniczne. W taki sposób działa gospodarka, która napędza koniunkturę. Jednak, aby cały ten proces mógł działać w sposób płynny, niezbędny jest transport specjalistyczny, dzięki któremu wspomniane wyżej ładunki bezpiecznie i na czas docierają w wyznaczone miejsca. Wiemy o tym, ponieważ już od kilkunastu lat świadczymy transport ponadgabarytowy oraz transport niskopodwoziowy na terenie całej Europy. Działamy szybko, skutecznie i zapewniamy profesjonalną obsługę, dlatego powinniście dokładnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się na niniejszej stronie internetowej. Z pewnością pomogą Wam one w wyborze odpowiedniej firmy przewozowej.
Dzięki kilkunastoletniej obecności w branży nasza firma zdobyła nie tylko cenne doświadczenie, czy ekspercką wiedzę, ale również wypracowała sieć kontaktów biznesowych, dzięki którym możemy działać szybko i skutecznie na terenie całej Europy. Naszym atutem jest również nowoczesny sprzęt oraz tabor samochodów ciężarowych przystosowanych do realizacji najtrudniejszych zadań. Pozwalają one wykonywać transport ponadgabarytowy w sposób bezpieczny i punktualny. Jeżeli powierzycie nam transport niskopodwoziowy, możecie być pewni, że Wasz ładunek jest w dobrych rękach.
Nasza rzetelność oraz zaangażowanie zostało docenione nie tylko przez wielu dotychczasowych Klientów, ale również branżowe podmioty opiniotwórcze. Zdobyliśmy wiele nagród i certyfikatów oraz wdrożyliśmy system zarządzania jakością, dzięki któremu wszystkie realizowane w naszej firmie procesy podlegają ścisłym normom. Gwarantujemy nie tylko niezawodny transport specjalistyczny, ale również profesjonalizm w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy partnerem w biznesie, któremu można bezwzględnie zaufać.
Zainteresowała Was ta propozycja, a Gliwice to miasto, w którym funkcjonuje Wasze przedsiębiorstwo? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą! Nie tylko zaproponujemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań, ale również odpowiemy na wszystkie pytanie związane z transportem specjalistycznym. KADAM - jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji!

 


Samochód ciężarowy KADAM

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919