Specjalistyczny transport niskopodwoziowy ponadgabarytowy - Kadam Katowice


Katowice to stolica polskiego przemysłu. Miejsce, w którym funkcjonuje ogromna ilość zaawansowanych technologicznie firm, z różnorodnych sektorów. To przedsiębiorstwa, którym, niezbędny jest profesjonalny transport i spedycja, dlatego nasza firma prowadzi specjalistyczne usługi w oparciu o potrzeby firm z tego regionu. Oferujemy transport specjalistyczny zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Ponadto, możemy naszym kontrahentom zaproponować najkorzystniejsze warunki współpracy. Zainteresowała Was ta propozycja? Sprawdźcie, co jeszcze możemy Wam zaoferować!
Oferowane przez nas usługi przewozowe odbywają się przy użyciu nowoczesnego sprzętu. To pojazdy, dzięki którym szybko i bezpiecznie pokonujemy międzynarodowe trasy i zawsze na czas docieramy w wyznaczone miejsca. W naszej flocie znajdują się nie tylko ciężarówki przystosowane do przewozu standardowych ładunków, ale również pojazdy specjalistyczne umożliwiające transport ponadnormatywny oraz transport niskopodwoziowy. Dzięki nim możemy podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.
Kolejnym atutem wyróżniającym nas na tle innych firm oferujących transport i spedycje w Katowicach jest maksymalne zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt. Satysfakcja Klientów to dla nas priorytet, dlatego zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Doradzamy, pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę przewozu oraz gwarantujemy szybką realizację zadań. To wszystko w cenie, która jest bardzo atrakcyjna. Dzięki tym atutom nasz transport specjalistyczny został doceniony już przez wiele przedsiębiorstw funkcjonujących w Katowicach. Jesteśmy firmą przewozową, która rokrocznie zwiększa swój udział w branży transportowej. 
Naszą rzetelność potwierdzają również liczne certyfikaty, atesty oraz nagrody. To nasze osiągnięcia, z których jesteśmy bardzo dumni i są one dla nas bardzo ważne, ponieważ motywują nas do jeszcze większego wysiłku. Wiemy, że oferowany przez nas transport ponadnormatywny oraz transport niskopodwoziowy to usługi, które sprostają wszelkim Waszym oczekiwaniom, dlatego zapraszamy  do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.

 


Samochód ciężarowy KADAM

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919