Transport specjalistyczny ponadnormatywny (ponadgabaryt) - woj. śląskie
Spedycja transport międzynarodowy

 

Transport i spedycja to nieodłączne elementy współczesnego biznesu, ponieważ to dzięki nim można szybko i bezpiecznie dostarczać różnorodne ładunki w określone miejsca. Jednym z regionów, w których transport odgrywa bardzo istotną rolę, jest województwo śląskie. To miejsce, które jest zagłębiem polskiego przemysłu. Funkcjonuje tu wiele zaawansowanych technologicznie firm oraz przedsiębiorstw, które nie tylko sprzedają produkty na rynku krajowym, ale również prowadzą eksport na potężną skalę. Z myślą o wszystkich firmach działających na terenie śląskiego, nasza firma otwiera się na ten rynek. Oferujemy wszystkim przedsiębiorcom z tego regionu transport specjalistyczny oraz transport międzynarodowy na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która już od kilkunastu lat świadczy specjalistyczne usługi na rynku lokalnym oraz międzynarodowym. Jednak naszym kluczowym atutem jest nie tylko doświadczenie, ale również profesjonalne podejście do prowadzenia biznesu. Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów ciężarowych przystosowanych do realizacji różnorodnych zadań. Dzięki nim możemy zapewnić naszym kontrahentom bezpieczny i terminowy transport ponadnormatywny. Ponadto możemy się pochwalić wieloma certyfikatami, wyróżnieniami oraz atestami potwierdzającymi naszą rzetelność. Gwarantujemy, że jesteśmy specjalistami, którzy zapewnią Wam profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Tworzymy zespół złożony z najlepszych specjalistów z branży, którzy wiedzą, jak zapewnić kontrahentom pożądany poziom obsługi.

 

Zapraszamy wszystkie firmy z województwa śląskiego oraz okolicznych regionów do dokładnego przeanalizowania naszej pełnej oferty. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę e-mail. Nasi konsultanci czekają na Was i z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane z transportem oraz spedycją. Po ustaleniu Waszych potrzeb zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy, że nie znajdziecie w województwie śląskim firmy transportowej, która oferuje ponadgabaryt oraz przewóz międzynarodowy na korzystniejszych warunkach współpracy! KADAM - profesjonaliści, którym można zaufać!

 


Samochód ciężarowy KADAM

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919