Specjalistyczny transport niskopodwoziowy ponadgabarytowy - Kadam Zabrze


Jesteśmy firmą, która z myślą o wszystkich przedsiębiorstwach funkcjonujących na terenie miasta Zabrze, którym niezbędny jest transport specjalistyczny, poszerzyła swoją ofertę o pakiet zaawansowanych technicznie rozwiązań. Oferujemy transport ponadgabarytowy oraz transport niskopodwoziowy na rynkach lokalnych i międzynarodowych. Jeżeli Wasza firma szuka profesjonalistów, którzy nie boją się złożonych projektów i zawsze na czas wywiązują się z powierzonych zleceń, powinniście dokładnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się na niniejszej stronie internetowej.
Kilkunastoletnie doświadczenie, ekspercka wiedza oraz sieć kontaktów biznesowych w całej Europie to kluczowe atuty naszej firmy, dzięki którym możemy Państwu zaoferować profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Nie tylko doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, ale również z ogromnym zaangażowaniem wykonujemy wszystkie powierzone nam zadania. Pomagają nam w tym nowoczesne pojazdy ciężarowe, które zostały wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań. To dzięki nim możemy szybko i bezpiecznie realizować transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń, ponieważ doskonale wiemy, że nasza flota aut jest przystosowana do najtrudniejszych zadań. To nasza zaleta, która wyróżnia nas na tle innych firm oferujących transport specjalistyczny w Zabrzu.
Oferowany przez nas transport specjalistyczny to usługa, która została doceniona nie tylko przez wielu dotychczasowych Klientów, ale również przez branżowe podmioty opiniotwórcze. Jesteśmy jedną z nielicznych firm przewozowych, które mogą pochwalić się wieloma certyfikatami oraz branżowymi nagrodami. Wyróżnia nas również wdrożony w 2011 roku system zarządzania jakością, który normalizuje wszystkie procesy odbywające się w naszej firmie. Takie podejście do biznesu pozwala nam działać efektywnie i skutecznie, dlatego możemy wszystkim firmom z Zabrza zaoferować transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy zgodny z najbardziej wymagającymi oczekiwaniami. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego współpracując nami, możecie być pewni, że Wasz ładunek jest we właściwych rękach. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo oraz bezwzględną terminowość!

 


Samochód ciężarowy KADAM

Kadam | ul. B. Czecha 149, 44-292 Rybnik, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919