Scania R500 V8

Scania R500 V8 została zakupiona na początku roku 2012, na aukcji bankowej. Minusem transakcji był fakt ,iż nabyty pojazd posiadał lakier w kolorze czerwonym który nie pasował do przyjętych barw floty. Było to bezpośrednią przyczyną podjęcia decyzji aby przemalować samochód na kolor żółty, stosując lakier z dodatkiem pigmentu Gemini Vip marki Mipa, czym uzyskaliśmy lepszy efekt połysku lakieru.

Dodatkowymi zaletami samochodu jest wyposażenie go w retarder, orurowanie, znajdujące się pod zderzakiem oraz na dachu kabiny, oraz komplet alufelg, które dodają blasku w słoneczny dzień, w nocy natomiast drogę rozświetlają potężne ksenony, wszystko to w połączeniu ze zmodyfikowanym układem wydechowym, sprawia iż samochód cieszy nie tylko oko, ale również ucho swoim potężnym brzmieniem wydobywającym się z silnika V8. Jednak nawet najlepiej dopieszczony samochód z zewnątrz nie zostanie doceniony jeżeli zapomnimy o kierowcy. Specjalnie z myślą o nim w środku kabiny znajdziemy skórzane obicia, które znajdują się również na podłodze, dodając nie tylko elegancji i szyku ale również zapewniając komfort kierowcy w czasie pokonywania kolejnych kilometrów tras.

Nasz kierowca Waldemar Wiench jest pracownikiem z wieloletnim stażem. Posiada niezbędne kwalifikacje, które w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem, pozwoli stworzyć kolejny zgrany duet człowieka i maszyny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania wyłącznie atrakcyjnego wyboru.
volvo

Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo Kadam Volvo